Regulamin konkursu „Wygraj jeden krok do wesela marzeń”

logo

 1. Organizatorem konkursu jest Justyna Lewandowska-Bratek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Just in Love Justyna Lewandowska-Bratek z siedzibą przy ul. Lipowej 6, 59-216 Grzybiany, nr Regon 385245312, NIP 6912296973, zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 2. Konkurs jest kierowany do osób posiadających Odznaki lidera wśród fanów strony Just in Love Weddings & Events w serwisie Facebook.
 3. Zadanie konkursowe:
  1. Wyświetl swoją odznakę lidera wśród fanów strony Just in Love Weddings & Events w serwisie Facebook.
  2. Odpowiedz na pytanie, który z 30 kroków przedstawionych w e-Booku „Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku” najbardziej Ci pomoże  w realizacji wesela marzeń? Wszystkie kroki znajdują się w załączniku nr 1 do Regulaminu konkursu.
  3. Odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś go wygrać?
 4. Aby otrzymać odznakę lidera wśród fanów musisz być jedną z najbardziej aktywnych osób na stronie Just in Love Weddings & Events. W tym celu oglądaj filmy na stronie, dodawaj do publikowanych materiałów polubienia i inne reakcje, a także komentuj i udostępniaj posty strony. Jeśli włączysz odznakę lidera wśród fanów, pojawi się ona obok Twojego imienia i nazwiska podczas interakcji ze stroną na Facebooku. Kiedy otrzymasz informację o uzyskaniu statusu lidera wśród fanów, kliknij opcję Wyświetl odznakę lidera wśród fanów, aby odznaka zaczęła się pojawiać przy Twoim imieniu i nazwisku. Aby włączyć lub wyłączyć odznakę lidera wśród fanów, przejdź do karty Społeczność na stronie, na której jesteś liderem wśród fanów.
 5. Nagrodę otrzyma osoba, która uzyska najwięcej polubień swojej odpowiedzi.
 6. Czas trwania konkursu: 17.06.2020 – 22.06.2020.
 7. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi 23.06.2020.
 8. Nagroda zostanie wysłana na adres e-mail podany przez Zwycięzcę.
 9. Zbieranie danych osobowych następuje dobrowolnie np. za pomocą telefonu, poczty e-mail, stosowane formularze na stronie internetowej.
 10. Na podstawie zebranych danych dokonujemy profilowania, czyli określamy cechy i preferencje osób dotyczące naszych produktów i usług.
 11. Dane osobowe Zwycięzcy są przez nas zabezpieczone, poprzez stosowanie środków organizacyjnych i technicznych, koniecznych i odpowiednich dla zapobiegnięcia ryzyka naruszenia Twoich praw lub wolności. W szczególności zabezpieczamy dane osobowe przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, a także przed uszkodzeniem lub utratą.
 12. W każdej chwili Zwycięzca ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub zmniejszenia zakresu, w którym przetwarzamy dane. Może też zawsze wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych na cele marketingowe.
 13. Dane Zwycięzcy będziemy przetwarzać tak długo, jak długo nie wycofasz udzielonej nam zgody kontaktując się z nami na adres e-mail kontakt@justinlove.pl .
 14. Zwycięzcy przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) co do przetwarzania danych osobowych.
 15. Facebook nie ponosi odpowiedzialności wobec Uczestników Konkursu.
 16. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu

„Wygraj jeden krok do wesela marzeń”

30 kroków przedstawionych w e-Booku „Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku”:
 1. Rodzaj ślubu
 2. Lista gości na ślub i wesele
 3. Wesele polskie/międzynarodowe
 4. Czas trwania przyjęcia weselnego
 5. Styl i motyw przewodni ślubu i wesela
 6. Budżet weselny
 7. Obiekt na wesele
 8. Data ślubu i wybór świadków
 9. Save the date
 10. Oprawa muzyczna
 11. Videokamerzysta
 12. Fotograf
 13. Dekoracje ślubno-weselne
 14. Dekoracja światłem
 15. Stylizacja Panny Młodej
 16. Stylizacja Pana Młodego
 17. Styliści ślubni
 18. Papeteria ślubna
 19. Atrakcje dla gości
 20. Tort weselny
 21. Menu i stołu tematyczne
 22. Alkohol na weselu
 23. Ustawienie sali weselnej
 24.  Usadzenie gości weselnych
 25. Transport dla Pary Młodej i gości
 26. Przygotowania do Pierwszego Tańca
 27. Obrączki ślubne
 28. Orszak ślubny
 29. Scenariusz dnia ślubu i wesela
 30. Przesądy ślubne