e-BOOK

JAK ZORGANIZOWAĆ ŚLUB I WESELE KROK PO KROKU

SEKRETY  WEDDING PLANNERA
Sami organizujecie swój ślub i wesele?
Potrzebujecie wskazówek i porad?

Dobrze trafiliście!

Kluczową kwestią jest prawidłowe zaplanowanie wszystkich etapów przygotowań.
Kolejność poszczególnych kroków jest niezmiernie ważna. To od niej zależy cały proces podejmowania przez Was decyzji i w efekcie Wasz ślub i wesele.
Ze mną przejdziecie przez wszystkie kroki do Waszego wymarzonego dnia! Pomogę Wam uniknąć błędów, które moglibyście popełnić organizując ślub i wesele sami.

Co znajdziecie w e-Booku

30 kroków do wesela marzeń

W e-Booku znajdziecie 30 kroków, dzięki którym zorganizujecie ślub i wesele, o jakim zawsze marzyliście!

Check-listy

Każdy krok to pigułka wiedzy zakończona check-listami, dzięki którym sprawdzicie, czy wszystko zaplanowaliście.

Inspiracje

Dodatkowo znajdziecie bardzo dużo inspiracji, z których będziecie mogli skorzystać przy planowaniu ślubu i wesela.

Wskazówki

W poszczególnych krokach znajdziecie wskazówki od ekspertów z poszczególnych usług branży ślubnej - m.in. fotografa, florystki, instruktora pierwszego tańca.

Tabelę budżetową

Czeka na Was tabela budżetowa, dzięki której zaplanujecie wszystkie koszty i płatności z podwykonawcami!

Harmonogram dnia ślubu i wesela

Pokażę Wam, w jaki sposób stworzyć idealny harmonogram, dnia ślubu i wesela, abyście o niczym nie zapomnieli i mogli cieszyć się tym najpiękniejszym dniem w życiu.

teraz w pakiecie ze Ślubnym Organizerem!

Z tym e-Bookiem zorganizujecie ślub i wesele, o jakim zawsze marzyliście!

Przygotowałam dla Was checklisty, porady, inspiracje i wskazówki, dzięki którym bez zbędnego stresu przygotujecie się do tej wyjątkowej uroczystości. A dzięki organizerowi będziecie mieć zawsze swoje notatki przy sobie: praktyczny, do uzupełniania, do wspólnego planowania, do spisywania wszystkich niezbędnych rzeczy, które muszą być zawarte w umowie.

Jesteście gotowi? Super! ZACZYNAMY!

KUP PAKIETKUP E-BOOKAKUP ORGANIZER
"Szukałam, szukałam i w końcu znalazłam to, czego potrzebowałam! W ebooku napisane jest wszystko to, na co trzeba zwrócić uwagę podczas przygotowań do Tego Dnia! Produkt nie Ma równych sobie! Z pewnością będę każdemu polecać!"

Oni już kupili!

"Wyjątkowo trafny poradnik! Przystępny język i konkretne informacje. Z całego serca polecam!"
"Naprawdę pomocny ebook! Profesjonalnie i czytelnie zrobiony. Wszystko przejrzyście napisane i wytłumaczone. Najlepszy produkt, tego typu jaki znalazłam na rynku. Gorąco polecam!"
"Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten organizer. Wszystkie ważne rzeczy wypunktowane, co sprawia, że niczego się nie zapomni. Idealny produkt dla wzrokowców! Super jest to, że dostałam dwie formy organizera, mogę robić notatki w telefonie, a równocześnie wydrukować się checklisty! Naprawdę bardzo mi się podoba! Gorąco polecam wszystkim, którzy planują ślub i wesele!"
"Super ebook! Dzięki niemu wiem co po kolei robić. Czuję się o wiele spokojniejsza. Dziękuję!"
"Jeśli nie wiesz od czego zacząć i na co zwrócić uwagę podczas przygotowań do ślubu to koniecznie musisz nabyć ten ebook! Od kiedy go mam to jestem o wszystko spokojna. Gorąco polecam i dziękuję!"