KONTAKT

RAZEM SPEŁNIJMY WASZE MARZENIA

JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK PYTANIA – ŚMIAŁO:

ZADZWOŃCIE

+ 48 880 130 815

NAPISZCIE

kontakt@justinlove.pl

SPOTKAJMY SIĘ ONLINE LUB PRZY KAWIE

ZNAJDŹCIE MNIE W SOCIAL MEDIA

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Temat wiadomości

  Wiadomość

  Klikając w przycisk „Wyślij” potwierdzasz, że zapoznałaś/eś się z informacjami o administratorze oraz o przetwarzaniu danych osobowych.


   

  Organizowaliśmy z Justyna wesele na prawie 200 osób, jesteśmy pełni podziwu jej zaangażowania i pomocy jaka nam dała. Justyna to kobieta z klasa, zawsze opanowana nawet w niespodziewanych sytuacjach w trakcie wesela zachowała zimna krew i służyła wsparciem oraz szybko wpadła na pomysł rozwiązania problemu (jesteśmy tego najlepszym przykładem, gdy na sali weselnej podczas pierwszego tanca zrobiło się zwarcie i nie mieliśmy jakiś czas muzyki na weselu 😄). Każdy mój pomysł na jaki wpadałam z Justyna mogłam przedyskutować, nie wyobrażam sobie żeby nie skorzystać z takiej pomocy, bo nasz stres został zredukowany do minimum, wszystko mieliśmy zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Za to w jaki sposób pracuje Justyna jest warte każdej ceny. Ogrom pracy, włożonego serca. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że moglismy poznać tak wspaniała kobietę❤️

  Ewa i KubaPara Młoda

  Z całego serca polecamy współpracę z Just in Love! Pełen profesjonalizm, kreatywność i spokój. Dla Justyny nie ma rzeczy niemożliwych. Otrzymaliśmy wsparcie i pomoc na każdym etapie organizacji ślubu, wesela jak i poprawin. Justyna towarzyszyła nam podczas spotkań z usługodawcami oraz wyborów stylizacji ślubnych, sprawnie rozwiązywała każde nieporozumienie. Współpraca z Justyną pozwoliła nam na bezstresowe przeżycie najważniejszego dnia w naszym życiu. Dziękujemy!

  Amanda i SebastianPara Młoda

  Justyna jest absolutnie fantastyczna, zarówno pod kątem profesjonalnym, jak i personalnie, jako osoba. Bez jej pomocy i wsparcia nasze wesele nie miało by szans być zorganizowane choćby w połowie tak dobrze, jak było, w tak szybkim terminie i z tak świetnie dobranym zespołem usługodawców. Jej dbałość o każdy detal i umiejętności panowania nad wszystkimi sytuacjami, które mogą się pojawić tak przed weselem, jak i w jego trakcie, są bez dwóch zdań godne podziwu. A to wszystko okraszone jest szczerą życzliwością ze strony Justyny. Bezapelacyjnie najlepsza wedding plannerka w tej części galaktyki.

  AleksanderPan Młody

  Nasze wesele odbyło się z organizacją Just In Love i bardzo polecam Justynę jako wedding plannerke. Organizowaliśmy ślub na Dolnym Śląsku, na codzień mieszkamy na Śląsku - dla Justyny nie było to przeszkodą. Zorganizowała Nam wszystkie usługi, dekoracje, wystrój, podpowiadała szczegóły, na które nigdy byśmy nie wpadli 😉 Była też z Nami na każdym kroku naszego ślubu i wesela.
  I to wszystko przy tym bardzo serdeczna i ciepła osoba, każde spotkania na Skype, nawet te już po raz tysięczny, były pełne życzliwości.
  Jeśli Justyna ogarnęła Nas, ogarnie i Was! Śmiało polecam jeśli ktoś myśli o takiej pomocy przy swoim weselu! 😉 ♥

  DagmaraPanna Młoda