Skip to main content

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Konsultantki Ślubnej?

Planujecie ślub, ale nie macie czasu na jego organizację? Przytłacza Was ilość spraw do załatwienia? Macie problem z porozumieniem się z rodziną? A może całkowicie zdominowali przygotowania do ślubu?
Nie wiecie, od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę?  Jakich błędów nie popełnić? Jak wynegocjować najlepsze warunki umowy?
Nic się nie martwcie – jestem tu dla WAS!

Poznajcie 10 powodów, dla których warto skorzystać z pomocy Wedding Plannera:

 
1. Ogromna oszczędność czasu – Wedding Planner zna branżę ślubną oraz podwykonawców, którzy świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie. Nie będziecie musieli sami szukać najlepszych ofert na rynku. Konsultantka Ślubna przedstawi Wam najlepsze oferty, wynegocjuje najbardziej korzystne umowy oraz dopilnuje, aby podczas ślubu i wesela wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.
Dzień przed ślubem jest najbardziej pracowitym dniem. Organizując całą uroczystość samodzielnie prawdopodobnie spędzicie wiele godzin na sali weselnej dopieszczając każdy szczegół z największą starannością. Usadzenie gości, winietki, drogowskazy, ustawienie orkiestry, dekoracje, oświetlenie i wiele innych spraw do załatwienia może sprawić, że dzień przed ślubem zamiast odpoczywać i cieszyć się nadchodzącą uroczystością – będziecie wykończeni samym jej przygotowaniem. Dzięki Konsultantce Ślubnej nie będziecie musieli się o nic martwić. A zamiast przebywania wielu godzin na sali weselnej – możecie je spędzić w SPA z najbliższymi i rozluźnić się przed Wielkim Dniem!
Fot. Małe Szare Studio

2. Oszczędność pieniędzy – Konsultantka Ślubna doradzi Wam, na co warto przeznaczyć pieniądze, a z czego zrezygnować. Organizując ślub po raz pierwszy możecie nie zwrócić uwagi na bardzo istotne kwestie, które mogą Was kosztować sporo pieniędzy. Zadaniem Wedding Plannera jest doradzanie Wam na każdym etapie przygotowań i pomoc w unikaniu błędów.

Fot. Anna Pajdzik Fotografia

3. Spokój i komfort psychiczny – im bliżej ślubu, tym więcej nerwów i stresu. Zaczynają się pojawiać pytania: Czy o wszystkim pamiętaliście? Czy wszyscy podwykonawcy wykonają swoje zadania? Czy nikt się nie spóźni? Czy wszyscy goście będą zadowoleni? Jak zaplanować ten Wielki Dzień? Wiedząc, że nad wszystkim czuwa profesjonalistka, która wszystkiego dopilnuje, będziecie spać spokojnie. Jest to ogromny komfort. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, pytania, nowe pomysły – wszystko przekazujecie jednej osobie. Nie musicie dzwonić po wszystkich usługodawcach, jeśli zmienicie scenariusz wesela. Wszystkim zajmie się Wedding Planner.

Fot. Anna Pajdzik Fotografia

4. Pomoc w trudnych relacjach rodzinnych – czasami zdarza się sytuacja, gdy relacje rodzinne są skomplikowane. Trudności pojawiają się w relacjach z rodzicami, teściami i rodzeństwem. W takiej sytuacji planowanie wesela nie należy do najłatwiejszych. Z pomocą przychodzi Konsultantka Ślubna, która załagodzi sytuacje, porozmawia z każdą ze stron i zaproponuje takie rozwiązania, które będą zadowalające dla wszystkich.

Fot. Adam Mroczek

5. Kontrola budżetu – Konsultantka Ślubna pomoże Wam dobrać wszystkich usługodawców, którzy zmieszczą się w Waszym budżecie. Dodatkowo zadba, aby wszystkie płatności były realizowane w terminie. Będzie czuwać nad całym budżetem.

Fot. Anna Pajdzik Fotografia

6. Kopalnia pomysłów i skarbnica wiedzy – jeśli macie jedynie zarys Waszego wymarzonego dnia, ale nie wiecie do końca, jak on ma wyglądać, nie martwcie się – Konsultantka Ślubna doradzi i zainspiruje. Organizując wiele uroczystości Wedding Planner ma szerokie doświadczenie i wie, co najlepiej sprawdzi się podczas ślubu w plenerze, ślubu w kościele, imprezie na świeżym powietrzu, wesela na sali balowej. Pomoże dobrać odpowiedni motyw przewodni, podziękowanie rodzicom, atrakcje na wesele. Boisz się, że nie znajdziesz odpowiedniej sukni ślubnej? A najbliżsi nie mają podobnego gustu do Ciebie? Konsultantka Ślubna pojedzie z Tobą do salonu i pomoże wybrać tą jedną jedyną kreację, którą zachwycisz wszystkich gości – a co najważniejsze, będziesz czuć się pięknie i wygodnie.

Fot. Jakub Mrozek Fotografia

7. Zaplanowanie scenariusza ślubu i wesela – bardzo ważną kwestią jest dobre ułożenie harmonogramu ślubu i wesela. Konsultantka ślubna zaplanuje pracę wszystkich podwykonawców, ustali godziny serwowania dań, przemowy, atrakcje oraz dodatkowe aktywności podczas uroczystości. Cały scenariusz omówi ze Świadkami, rodzicami i podwykonawcami, aby wszyscy wiedzieli, jakie mają zadania w tym najważniejszym dniu. Pamiętajcie, że od dobrej organizacji i koordynacji zależy sukces wesela.

Fot. Anna Pajdzik Fotografia

8. Dobra zabawa podczas ślubu i wesela – w najważniejszym Dniu, jakim jest Wasz ślub, będziecie się bawić i celebrować każdą chwilę. Natomiast Konsultantka Ślubna zajmie się całą koordynacją. Nie będziecie musieli myśleć o scenariuszu, zaplanowanych atrakcjach i stresować się, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wedding Planner wszystkiego dopilnuje, zadba o gości, a jeśli zdarzy się niezaplanowana sytuacja – szybko ją rozwiąże.
Fot. Fotobudka Fotomobile

9. Pomoc gościom w trakcie wesela – dzięki Konsultantce Ślubnej Wasi goście będą mieć osobę, której zgłoszą wszystkie swoje problemy, zapytają o pokoje, toaletę, przekażą prezenty, omówią specjalne dedykacje oraz uzyskają odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania. Dzięki temu będziecie mieć więcej czasu na zabawę.
Fot. Mateusz Baranowski B&B Studio Fotografia

10. Dobra dusza – podczas przygotowań do ślubu i wesela jest wiele stresujących sytuacji. Konsultantka Ślubna będzie dla Ciebie wsparciem i dobrą duszą, która przejdzie z Tobą przez wszystkie etapy przygotowań. Pomoże załagodzić konflikty, rozwiązać nawet największe problemy i będzie blisko w tym najważniejszym dniu.

Koniecznie przeczytajcie wpis, czym jest koordynacja ślubu i wesela – LINK
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, skontaktujcie się ze mną – na wszystkie chętnie odpowiem. Zapytajcie o wolne terminy – czekam na Was.

2 komentarze

Leave a Reply