Skip to main content

Ślub w Święta Bożego Narodzenia

 

Śluby organizowane w Święta Bożego Narodzenia mają swoich zwolenników i przeciwników.  Zimowa aura połączona z przygotowaniami świątecznymi tworzy niezapomniany klimat pełen miłości, serdeczności i ciepła. Dlaczego więc nie połączyć Świąt z tak ważną uroczystością, jaką jest ślub? Przeczytajcie o 6 najważniejszych zaletach świątecznych ślubów - może i Wy zdecydujecie się na ten szczególny okres?
Zdjęcia z Pinterest

1.Spotkanie z najważniejszymi osobami

 

Podczas Świąt większość osób bierze wolne od pracy, więc możecie się spodziewać dużej frekwencji ze strony zaproszonych gości. Poza tym zastanówcie się, kiedy ostatni raz spędzaliście Święta w gronie wszystkich najważniejszych dla Was osób - nie tylko rodziny, ale również przyjaciół?

 


2. Magiczny klimat

 

Wasza uroczystość będzie zapewne różnić się od innych ślubów i wesel - a to za sprawą niezapomnianych dekoracji, które wprowadzą świąteczny nastrój. Wykorzystajcie choinki, szyszki, płatki śniegu, jemiołę i wszystkie elementy, które kojarzą się Wam z tym niezwykłym czasem.

 

 

 


3. Niestandardowe menu weselne

 

Możecie być pewni, że nikt z Waszych znajomych nie będzie miał tak skomponowanego menu weselnego, jak Wy! Postawcie na świąteczne potrawy, pierniki, gorącą czekoladę oraz grzane wino.

 

 


4. Tradycje, które mogą być jedynie w Święta

 

A co powiecie na wspólne połamanie się opłatkiem podczas Waszego przyjęcia weselnego? Będzie to świetna okazja do zapoznania się Waszych rodzin i rozpoczęcia wspólnej drogi życia. Tradycyjnie podczas wesela goście składają życzenia Parze Młodej, natomiast w tym dniu mogą składać życzenia również sobie nawzajem. Będą to zapewne chwile pełne wzruszeń, miłości i radości.


5. Niestandardowe poprawiny

 

Podczas poprawin możecie zorganizować kulig zakończony ogniskiem z grzanym winem. Z pewnością Wasi goście zapamiętaje je na długie lata. Będzie to również świetna atrakcja dla dzieci !

 


6. Świętowanie rocznicy ślubu

 

Możecie być pewni, że Wasza rocznica ślubu będzie zapamiętana przez Waszych najbliższych i dzieci. Co roku będziecie ją świętować w gronie najbliższych osób - a to wszystko w tak magicznym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia!

 

 

 

 


Wszystkie kroki do ślubu i wesela marzeń zostały szczegółowo opisane w e-booku "Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku" - KLIKNIJ
Również w pakiecie w Organizerem Ślubnym - ZOBACZ

Leave a Reply