Skip to main content

Zimowy ślub

Zimowe śluby z bajeczną scenerią mogą być atrakcyjną alternatywą dla letnich ślubów.
Zwłaszcza w tak niepewnych czasach, w których obecnie żyjemy, warto rozważyć zimniejsze miesiące podczas planowania uroczystości ślubno-weselnych.
Ważnym plusem planowania ślubu w okresie zimowym jest większa dostępność usługodawców, którzy zazwyczaj mają zajęte wszystkie terminy w letnich miesiącach. Macie więc o wiele więcej możliwości, aby zorganizować dokładnie taką uroczystość, o jakiej zawsze marzyliście. Ale nie jest to jedyny plus....


Konkurencyjne ceny

Jeśli nie planujecie swojej uroczystości dokładnie w Święta Bożego Narodzenia, możecie liczyć na obniżkę cen poszczególnych usługodawców. Wielu z nich zimowe miesiące traktuje jak "poza sezonem", więc można śmiało negocjować ceny.


Data dogodna dla większości gości

Zimowa data ślubu może się również okazać bardziej atrakcyjna dla Waszych gości. Większość z nich planuje urlopy w sezonie wakacyjnym, więc ślub zimą nie będzie kolidował z ich planami, a może okazać się niesamowitą atrakcją.


Przepiękna sceneria

Kto powiedział, że zimą nie można zorganizować ślubu w plenerze? Oczywiście, że można! Krajobraz skąpany w śniegu, zapadający zmrok i blask świec, które dodadzą uroku tej niezwykłej chwili. W obiekcie weselnym również możecie stworzyć niezapomnianą scenerię. Ogranicza Was tylko wyobraźnia.

 


Większa integracja gości

Podczas wesel organizowanych latem, w pewnej chwili część gości będzie chciała odpocząć na świeżym powietrzu. Nie jest w tym nic złego. Natomiast jeśli w tym samym czasie większość gości przeniesie się do ogrodu i strefy wypoczynkowej, która znajduje się w otoczeniu obiektu weselnego - mniejsza część gości zostanie na parkiecie. W okresie zimowym zdecydowanie mniejsza ilość osób będzie chętna na spacer po zmroku - przy ujemnej temperaturze. Łatwiej Wam będzie prowadzić wspólne zabawy weselne, czy zebrać wszystkich gości podczas najważniejszych momentów przyjęcia weselnego.


Zimowe menu

Zaskoczcie swoich gości zimowym menu - nie zapomnijcie o grzańcu i typowo świątecznych potrawach. Wasi goście zdecydowanie to zapamiętają!


Nie musicie martwić się pogodą

W sezonie letnim bardzo dużo Par Młodych martwi się, czy w dniu ślubu będzie odpowiednia pogoda. Wy nie musicie. Po pierwsze - będzie zimno, po drugie - szybko zrobi się ciemno, po trzecie - jak spadnie śnieg będzie okazja do zrobienia przepięknej sesji zdjęciowej (jak go nie będzie, to umówicie się z fotografem na inny dzień - nic straconego). Możecie więc spokojnie przygotować się na takie okoliczności i prawdopodobnie nic Was nie zaskoczy.


Więcej porad i wskazówek znajdziesz w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku" - KLIKNIJ

Leave a Reply