Skip to main content

Paznokcie w dniu ślubu

 

Podczas przygotowań nie zapomnij o dłoniach i paznokciach. Są one istotnym dopełnieniem wyglądu. Twoje dłonie będą często fotografowane podczas przygotowań i w trakcie ceremonii zaślubin. Przeczytaj o ślubnych trendach i wybierz najlepszy dla siebie.

Ślubne trendy

Trendy ślubnych paznokci, w przeciwieństwie do fryzur czy sukni ślubnych, nie są tak zmienne. Tutaj króluje przede wszystkim klasyka i stonowanie. Klasyczne, delikatne paznokcie będą idealnie pasowały do każdej sukni ślubnej i do każdej Panny Młodej. Dłonie wyglądają na zadbane i eleganckie. Co masz do wyboru? Kolor nude, frencz, delikatny róż, beż.
Jeśli chcesz trochę przełamać ślubną klasykę, możesz się zdecydować na baby boomer. Jest to motyw ombre na paznokciach. Pojedynczym akcentem mogą być marmurkowe paznokcie. Możesz też postawić na jednolite kolory lub frencz i ozdobić je perełkami, diamencikami lub kryształkami. Należy jednak zachować umiar, aby nie zepsuć całego efektu. Innym rozwiązaniem są złote akcenty oraz malowane wzory i printy.
Oczywiście, jeśli masz wybrany kolor przewodni uroczystości możesz go mieć również na paznokciach. Panny Młode decydują się też na lustrzane paznokcie, efekt negatywu oraz kolorowe mozaiki.

Zdjęcia: Pinterest

 


Kształty paznokci

Zastanów się, jaki kształt paznokci chcesz mieć na ślubie.
Co masz do wyboru?
  • Spiczaste,
  • Migdał,
  • Zaokrąglone,
  • Kwadratowe,
  • Balerina,
  • Zaokrąglone kwadraty.

Jak  zadbać o paznokcie przed ślubem?

Możesz samodzielnie zadbać o dłonie i paznokcie już kilka tygodni przed ślubem. Skuteczne są  kuracje olejowe, które nawilżą i zmiękczą skórę. Pij też dużo wody i staraj się wysypiać. Wypoczęty i nawodniony organizm szybko się regeneruje i pięknie wygląda.


Więcej porad i wskazówek znajdziesz w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku" - KLIKNIJ

Leave a Reply