Skip to main content

Slow wedding - najważniejsze zasady

 

Jeśli macie dość ciągłego pośpiechu i stresu, a Wasz ślub i wesele chcecie zorganizować na własnych zasadach - Slow Wedding może okazać się dla Was strzałem w 10!
Zgodnie z filozofią "slow life" powinniśmy zwolnić tempo swojego życia, zacząć cieszyć się prostymi, przyziemnymi czynnościami oraz świadomie przeżywać każdy dzień.
Jak połączyć tę filozofię ze ślubem i weselem? Poznajcie najważniejsze zasady.

SPEŁNIJCIE SWOJE MARZENIA

W pierwszej koleności zastanówcie się, o jakim ślubie i weselu zawsze marzyliście. Jeśli jest to uroczystość w plenerze, ale obawacie się, że nie będziecie mogli w tym miejscu zorganizować ślubu kościelnego lub cywilnego - jest na to rozwiązanie. Zawsze możecie zdecydować się na ślub humanistyczny, a ślub kościelny lub cywilny zawrzecie w innym terminie (tylko w gronie świadków). Dzieki takiemu rozwiązaniu cała uroczystość zaślubin będzie wyglądała dokładnie tak, jak zawsze o tym marzyliście: z Waszymi własnymi przysięgami ślubnymi i innymi elemenatmi, na które nie moglibyście sobie pozwolić w trakcie ślubu kościelnego czy cywilnego. Najważniejsza zasada -  spełnijcie swoje marzenia.

Fot. Artur Ciachowski Fotografia


USTALCIE WŁASNY STYL

To ma być Wasza uroczystość, więc zaplanujcie wspólną wizję i trzymajcie się jej. Możecie zaczerpnąć inspiracje z najbardziej popularnych stylów. Wyraźcie siebie i bądźcie konsekwentni.
Możecie postawić na niestandardową scenerię, barwy, stroje... Przełamcie klasykę i zaskoczcie gości! Chcecie podczas pełni księżyca kąpać się w jeziorze? Nic nie stoi na przeszkodzie - tylko Wasza wyobraźnia.


WYLUZUJCIE

Panna Młoda wcale nie musi być ubrana w białą suknię. Na Waszym weselu nie musi być tradycyjnych oczepin i zabaw weselnych. Nie przejmujcie się opiniami wszystkich ludzi wokół, wyluzujcie i żyjcie w zgodzie ze sobą. Nie jesteście w stanie wszystkich uszczęśliwić, więc się tym po prostu nie martwcie. A w dniu Waszego ślubu bądźcie wyluzowani i cieszcie się każdą chwilą.

Fot. Krystian Papuga Fotografia

Fot. Lunar Frame


DZIELCIE SIĘ SWOJĄ RADOŚCIĄ Z NAJBLIŻSZYMI

Zastanówcie się, z kim chcielibyście dzielić ten najważniejszy dzień w życiu. Otoczcie się osobami, które są dla Was ważne, wspierają Was i czujecie się z nimi dobrze. Koniec z zasadą "musisz zaprosić osobę X, ponieważ się obrazi", "musisz zaprosić osobę Y, bo tak wypada". Nic nie musicie i nic nie wypada. To jest Wasze święto i to Wy macie czuć się dobrze i komfortowo. Bądźcie blisko ludzi, którzy są dla Was ważni. Rozmawiajcie z nimi, bawcie się i dzielcie się miłością.

Fot. Estera Matras Fotografia

Fot. Kolorowe Wspomnienia


ZWOLNIJCIE

Znajdźcie czas dla siebie i dla każdego z Waszych gości. Koniec biegania i nerwowej atmosfery. Przeżyjcie każdą chwilę. Doświadczajcie i cieszcie się tym wspaniałym dniem.

Fot. Artur Ciachowski Fotografia

Fot. Luna Frames

 


BAWCIE SIĘ

Nawet jeśli nie wszystko wyjdzie idealnie, zgodnie z Waszym planem - bawcie się dobrze. Dajcie ponieść się emocjom! Szalejcie, całujcie się i cieszcie się sobą.

Fot. Sowa Media


Wszystkie kroki do ślubu i wesela marzeń zostały szczegółowo opisane w e-booku "Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku" - KLIKNIJ

Również w pakiecie w Organizerem Ślubnym - ZOBACZ

Leave a Reply