Skip to main content

Ślub w Wielkanoc

 

Już za kilka dni Wielkanoc, więc czas na wpis o ślubie w tym wyjątkowym czasie. Tak jak w przypadku organizacji ślubu w Boże Narodzenie, planowanie uroczystości w święta Wielkiej Nocy mają swoje plusy i minusy.

Oczywiście ogromnym plusem jest to, że będziecie mieli wokół siebie swoich najbliższych i możecie połączyć ten wielki dzień ze świętami. Wasi goście nie powinni mieć problemu z wolnymi dniami (oczywiście nie dotyczy to wszystkich zawodów) ze względu na okres świąteczny. Z uwagi na ciągłe obostrzenia wiele osób tęskni za spotkaniami, więc połączenie tych dwóch uroczystości może okazać się strzałem w 10.

Wielkanoc to nowy początek, więc jej symbolika jak najbardziej wpisuje się z Waszą nową drogę życia. Poza tym przyroda budzi się powoli i zaczynamy czuć wiosnę. Połączenie elementów dekoracyjnych nawiązujących do świąt i wiosny może wyglądać fenomenalnie. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji.

Możecie swoją uroczystość zaplanować w plenerze - powinno być już na tyle ciepło, że Wasi goście nie zmarzną. Poza tym można wypożyczyć nagrzewnice - chłodne wieczorne powietrze nie powinno wtedy sprawiać problemu. Jest to świetna alternatywa z uwagi na pandemię. Nie bójcie się niekonwencjonalnych rozwiązań - często są one lepsze niż utarte schematy.

Minusem może okazać się dostępność niektórych usługodawców, którzy święta wolą spędzić z rodziną. Natomiast z pewnością znajdziecie osoby, które będą chciały razem z Wami stworzyć piękną uroczystość. Niektórzy usługodawcy mogą mieć również wyższe ceny z uwagi na okres świąteczny. Szukajcie obiektów z możliwością przeniesienia uroczystości na zewnątrz - nie będziecie musieli się martwić o przekładanie wesela.

Kilka inspiracji:

Fot. Martha Stewart Weddings

 

Fot. housebeautiful.com

 

Fot. ruffledblog.com

 

Fot. weddingchicks.com

 

Fot. lollyjane.com

 

Fot. inspiredbythis.com

 

Fot. inspiredbythis.com

 

Fot. embellishmentsbyslr.blogspot.com

 

Fot. weddingforward.com

 

Fot. lauriearons.com
Fot.  stylebyemilyhenderson.com
Fot. southernweddings.com
Fot. countryliving.com
Fot. 100layercakelet.com
Fot. wedding-venues.co.uk

Wszystkie kroki do ślubu i wesela marzeń zostały szczegółowo opisane w e-booku "Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku" - KLIKNIJ

Również w pakiecie w Organizerem Ślubnym - ZOBACZ

Leave a Reply