Co warto udekorować światłem?

z Brak komentarzy

Co warto udekorować światłem?

 

Dekoracja światłem jest zwieńczeniem wszystkich elementów dekoracyjnych. To ona tworzy niezapomniany klimat miejsca. Kiedyś dostępna tylko na dużych eventach i koncertach, dziś coraz bardziej popularna również na weselach.


Nawet z pozoru zwykła sala, dzięki odpowiedniej oprawie świetlnej, może zamieć się w wyjątkowe miejsce. Światło, podkreślając jej charakter, nadaje sali magii, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Daje również możliwość stworzenia wyjątkowych kompozycji oraz efektów, które wykreują na każdym przyjęciu praktycznie dowolny klimat. Wydziela ono specjalne strefy oraz podkreśla dekoracje. Jest również wyznacznikiem kluczowych momentów podczas uroczystości.


Co warto udekorować światłem:

  • Scenę
  • Parkiet
  • Salę weselną
  • Wejścia do obiektu weselnego oraz na salę
  • Zieleń wokół sali
  • Bufety
  • Stolik Pary Młodej oraz stoły gości


Oświetlenie musi pasować do wybranego przez Was stylu wesela. To nie tylko lampki, girlandy i świece. To również oświetlenie sceny, parkietu, Waszego stołu i stolików gości. Jeśli nie macie wybranego koloru przewodniego, pozostańcie przy ciepłych, naturalnych barwach.


Na rynku jest wiele firm oferujących przeróżne usługi dekoracji światłem. Podczas wesela nad oświetleniem czuwa technik, który steruje światłem. Dopasowuje je do odpowiedniej chwili i podkreśla jej charakter.

pierwszy taniec 6


Światło na weselu gra bardzo ważną rolę i warto o nie zadbać podczas planowania dekoracji. Stwórzcie swój wyjątkowy klimat, który będzie sprzyjał dobrej zabawie.

Więcej wskazówek i porad znajdziecie w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku". Przygotowałam dla Was również "Ślubny organizer", w którym znajdziecie gotowe checklisty do wydrukowania i zabrania ze sobą na spotkania z usługodawcami. Możecie wszystko kupić w pakiecie w promocyjnej cenie! Sprawdźcie szczegóły LINK.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona !!