Skip to main content

Fryzura ślubna

Fryzura, tak jak makijaż, dopełnia całą stylizację Panny Młodej. Powinnaś wyglądać zachwycająco i równocześnie czuć się swobodnie.  Fryzurę ślubną wybieraj dopiero po zakupie sukni ślubnej. Dlaczego? Może się okazać, że suknia, o której marzyłaś źle na Tobie leży i ostatecznie zdecydujesz się na całkiem inny model. Dlaczego to takie ważne? Fryzura powinna pasować do sukni i Twojej urody.


Dobrzy specjaliści nie tylko stworzą piękne uczesanie, ale również podkreślą Twoje walory. Ważne jest, abyś znalazła osobę, której będziesz mogła zaufać i która będzie rozumiała Twoją wizję stylizacji ślubnej. Nawet jeśli stwierdzi, że wybrana przez Ciebie opcja nie pasuje do Twojej urody, to zaproponuje takie rozwiązanie, którym będziesz zachwycona. Podstawą jest więc profesjonalizm, empatia i zaufanie. Gdzie znaleźć takiego specjalistę? Przez rekomendacje i dobre opinie wcześniejszych klientów.


ZAWSZE umawiaj się na fryzurę próbną! ZAWSZE! Fryzura, która pięknie wygląda w katalogu, może zupełnie inaczej wyglądać u Ciebie. Pamiętaj, że każdy ma inny rodzaj włosów, więc ta sama fryzura będzie wyglądała u każdego inaczej. Do tego różne upięcia mogą inaczej nadawać Twojej twarzy kształt. Dlatego moja rada –testuj, testuj i jeszcze raz testuj.


Podczas fryzury próbnej warto również dopiąć welon lub inną „ozdobę” – zawsze patrz na całość. Jeśli w trakcie wesela zmienisz welon na stroik – podczas próbnej fryzury załóż jedno i drugie. Będziesz mieć pewność, że w każdym elemencie wyglądasz pięknie. Na fryzurę próbną warto zabrać ze sobą zdjęcia z inspiracjami oraz zdjęcie wybranej sukni ślubnej!


Fryzura w dniu ślubu powinna być wykonana w miejscu, w którym Panna Młoda przygotowuje się do ślubu. Zapytaj w salonie, czy jest możliwość uczesania innych osób w dniu ślubu, najlepiej zatrudnić więcej niż jedną stylistkę fryzur. Zapytaj Twoją mamę, przyszłą teściową, siostry, szwagierki i druhny, czy będą chciały skorzystać z beatu room’u. Może to być dla Was również świetna zabawa podczas przygotowań.

Więcej porad i wskazówek znajdziesz w e-Booku „Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku”KLIKNIJ

Leave a Reply