Skip to main content

Makijaż ślubny

Każda Panna Młoda chce pięknie wyglądać na swoim ślubie. Wisienką na torcie jest przepiękny makijaż, który podkreśla urodę i dopełnia całą stylizację. Jeśli na co dzień malujesz się sama i myślisz o tym, aby makijaż ślubny wykonać samodzielnie – odradzam z całego serca. Dlaczego? Dzień ślubu należy do jednego z najpiękniejszych, ale również stresujących w naszym życiu. Ogrom spraw na głowie, zdenerwowanie oraz pośpiech mogą sprawić, że makijaż nie będzie wyglądał perfekcyjnie. Lepiej tego dnia oddać się w ręce specjalistów i podarować sobie chwilę spokoju.


Makijaż powinien być troszkę mocniejszy, aby dobrze wyglądał na zdjęciach i filmie. Jeśli nie lubisz mocno się malować – żaden problem. Dobra profesjonalistka zadba o to, abyś wyglądała naturalnie i świeżo, a przy tym dobrze wyszła na zdjęciach.


Bardzo ważne jest sprawdzenie referencji makijażystki oraz wykonanie próbnego makijażu. Jest to bardzo ważne. Na makijaż próbny umów się dopiero po wyborze sukni ślubnej – powinien on pasować przede wszystkim do Twojej urody, ale również do sukni i fryzury.


Wypróbuj kilka opcji makijażu. Może się okazać, że wybierzesz inny makijaż, niż początkowo zakładałaś. Przetestuj również używane przez makijażystkę kosmetyki – będziesz mogła sprawdzić, jak Twoja skóra na nie reaguje. Jeśli nigdy nie miałaś sztucznych rzęs – warto je wypróbować przed samym ślubem. Musisz czuć się i wyglądać naturalnie. Teraz jest czas na testowanie.


Finalny makijaż odbywa się w miejscu przygotowań Panny Młodej.  Możesz również zapytać o usługę Beauty room – czyli zamówienie w dniu ślubu usług dla najważniejszych gości – rodziców, teściów, rodzeństwa, świadków, druhen, drużbów. Nie zapomnij o makijażu dla Pana Młodego!

Więcej porad i wskazówek znajdziecie w e-Booku „Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku”KLIKNIJ

Leave a Reply