Skip to main content

Plan stołów gości weselnych

Organizacja wesela wymaga zaplanowania wielu elementów. Zalicza się do nich usadzenie gości weselnych. Obecnie chyba już nikt nie wyobraża sobie, aby tak ważną kwestię pozostawić przypadkowi. Oprócz winietek i oznaczenia stołów warto zadbać o tablicę z rozpisanym planem usadzenia gości. Dzięki niej unikniecie sytuacji, w której goście zamiast śpiewać pierwsze 100 lat i wznosić pierwszy toast, biegają po sali w poszukiwaniu swojego miejsca.

Plan stołów gości weselnych stawiany jest zazwyczaj przy wejściu na główną salę, żeby każda zaproszona osoba mogła spokojnie sprawdzić, w którą stronę ma się kierować i zająć swoje miejsce.

Fot. Kolorowe Wspomnienia

Fot. Anna Pajdzik Fotografia

Fot. Anna Pajdzik Fotografia


Tablica z planem pełni również rolę dekoracyjną. Popularne jest samodzielne wykonanie takiego planu, ale możecie też skorzystać z gotowych propozycji oferowanych przez profesjonalne firmy. Do najbardziej popularnych tablic można zaliczyć plan stołów umieszczony na: lustrze, starych drzwiach, oknach, deskach, paletach, doniczkach.

Pomysłów jest bardzo wiele. Możecie wykorzystać wszystko, ogranicza Was tylko wyobraźnia i wybrany styl wesela.

Więcej porad i wskazówek znajdziecie w e-Booku „Sekrety Wedding Plannera: Jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku”KLIKNIJ

Leave a Reply