Skip to main content

Wesele z kolorem przewodnim

 

Każda Para Młoda chce, aby ślub i wesele było niezapomniane i niepowtarzalne. Warto więc zastanowić się nad stylem i motywem przewodnim całej uroczystości.
Tematów przewodnich jest bardzo dużo, które można łączyć np. z kolorem przewodnim.
Dobrą praktyką podczas organizowania ślubu i wesela jest wybranie w pierwszej kolejności stylu i motywu przewodniego (koloru przewodniego) uroczystości. Dopiero w dalszej kolejności wybieracie obiekt weselny i dekoracje. Dlaczego? Może się okazać, że wybrany przer Was kolor nie będzie pasował do wystroju wnętrza i otoczenia sali weselnej. W tym wpisie dowiecie się, jakie są pierwsze kluczowe decyzje, które musicie podjąć na samym początku drogi do ślubu i wesela marzeń.

 


Jedne Pary wybierają kolor odpowiedni do wybranego stylu, inne kierują się kolorem roku ustalanym przez Instytut Pantone (kolorem roku 2020 jest Classic Blue).
Nie musicie ograniczać się do jednego odcienia, ale wybrać całą gamę danego koloru – np. od błękitu po głęboki granat.

 


Dekoracje powinny być zachowane w wybranej przez Was kolorystyce. Również stroje orszaku ślubnego, bukiety, tort i papeteria ślubna.
Dodatkowy klimat zrobi odpowiednie oświetlenie w wybranym przez Was kolorze.

 

 


Więcej wskazówek i porad znajdziecie w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku". Przygotowałam dla Was również "Ślubny organizer", w którym znajdziecie gotowe checklisty do wydrukowania i zabrania ze sobą na spotkania z usługodawcami. Możecie wszystko kupić w pakiecie w promocyjnej cenie! Sprawdźcie szczegóły LINK.

Leave a Reply