Skip to main content

Zamiast zaproszenia - ślubna strona Pary Młodej

Ślubne strony Pary Młodej są alternatywą dla tradycyjnych zaproszeń. Jest to miejsce w sieci, dzięki któremu Wasi goście w łatwy i szybki sposób odnajdą najważniejsze informacje o Waszym ślubie i przyjęciu weselnym. Ale to nie wszystko! Możecie ją dowolnie modyfikować i umieścić dodatkowe atrakcje - m.in. galerię zdjęć lub księgę gości. Cała strona powinna być utrzymana w stylistyce Waszej uroczystości.
Jeśli się zastanawiacie, jakich elementów nie może zabraknąć - koniecznie przeczytajcie ten wpis.

 


Powitanie / O nas

Na samym początku przywitajcie się ze swoimi gośćmi 🙂 Niby logiczne, ale jednak ważne. Dodajcie swoje wspólne zdjęcie, napiszcie kilka słów o sobie, powiedźcie historię Waszej miłości. Nie zakładajcie, że wszyscy Wasi goście znają Was w równym stopniu.
Koniecznie napiszcie datę swojego ślubu i zaproście gości do zapoznania się ze wszystkimi zakładkami - możecie pokrótce opisać każdą z nich.
I koniecznie zostawcie do siebie namiary - nr telefonu czy adres e-mail.

Fot. Jakub Mrozek Fotografia


Lista gości

W tej zakładce Wasi goście mogą zaznaczyć, czy potwierdzają swój udział w Waszej uroczystości. Dodatkowo możecie ich zapytać, czy potrzebują noclegu i transportu.
Dzięki tym informacjom z łatwością obliczycie całkowitą liczbę gości oraz zorganizujecie odpowiednią ilość miejsc noclegowych. Będzie również w stanie podjąć decyzję, czy musicie wynająć cały autobus dla gości, czy wystarczy bus lub kilka taksówek.

Fot. Estera Matras Fotografia


Miejsce zaślubin i przyjęcia weselnego

W tych zakładkach dokładnie opiszcie miejsce zaślubin oraz trasę do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Jeśli większość Waszych gości będzie nocować w hotelu, rozpiszcie trasę: hotel - miejsce zaślubin - miejsce przyjęcia weselnego. Dodatkowym ułatwieniem będzie załączenie zdjęć wraz z mapą lub dodanie krótkiego filmu z miejsca uroczystości.

Fot. Anna Pajdzik Fotografia


Harmonogram dnia ślubu

Warto rozpisać cały dzień ślubu - rozpoczynając od godziny ceremonii zaślubin, a kończąc na ostatnim busie powrotnym dla gości.
Możecie również umieścić informacje, jakie atrakcje będą czekać na Waszych gości podczas przyjęcia weselnego. Jest to dobra opcja dla osób, które nie korzystają z pomocy Konsultantki Ślubnej, która podczas wesela czuwa nad przebiegiem wszystkich zaplanowanych atrakcji oraz informuje gości o wszystkich najważniejszych momentach wesela. Dzięki temu nie będziecie się martwić, że Waszych gości cokolwiek ominie.

Fot. Luna Frame


Lista prezentów

Niektóre Pary Młode decydują się na przedstawienie swoim gościom listy prezentów. Każdy z gości może "zarezerwować" dla siebie konkretny prezent, bez obaw że ich pomysł zostanie zdublowany.

Fot. Sowa Media


Księga gości

Możecie również stworzyć internetową Księgę gości, w której Wasi goście mogą zamieszczać zdjęcia z Waszej uroczystości oraz składać Wam życzenia.
Inną opcją jest zamieszczenie zdjęć z Fotobudki lub Fotolustra, które zostaną zrobione podczas wesela. Każdy gość będzie miał dostęp do galerii i bez problemu będzie mógł pobrać wybrane przez siebie zdjęcia.

 

Fot. Fotobudka Fotomobile


Galeria zdjęć

To miejsce na zdjęcia z Waszego ślubu i wesela. Dodatkową opcją jest możliwość zamieszczania zdjęć przez Waszych gości. Dzięki temu stworzycie dla siebie niezapomnianą pamiątkę i będziecie mieć pewność, że wszystkie zdjęcia znajdują się w 1 miejscu.

Fot. Estera Matras Fotografia


Dodatkowe atrakcje

Jeśli planujecie obiad powitalny, poprawiny, city tour lub inne atrakcje dla Waszych gości, które wykraczają poza tradycyjne przyjęcie weselne, możecie o nich napisać właśnie w tym miejscu.

Fot. Agnieszka Chańska


Dane Konsultantki Ślubnej

Jeśli współpracujecie z Konsultantką Ślubną, koniecznie zamieście o niej informacje na Waszej stronie. Dodajcie jej zdjęcie z numerem telefonu - dzięki temu każdy gość podczas wesela będzie wiedział, do kogo ma się zgłosić w przypadku jakichkolwiek pytań.


Inne

Pamiętajcie, że jest to Wasza strona, więc ogranicza Was tylko wyobraźnia !
Pary Młode decydują się np. na zegar odliczający dni do tej ważnej uroczystości.

Więcej wskazówek i porad znajdziecie w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku". Przygotowałam dla Was również "Ślubny organizer", w którym znajdziecie gotowe checklisty do wydrukowania i zabrania ze sobą na spotkania z usługodawcami. Możecie wszystko kupić w pakiecie w promocyjnej cenie! Sprawdźcie szczegóły LINK.

Leave a Reply