Skip to main content

Zamiast zaproszenia - ślubna strona Pary Młodej

Ślubne strony Pary Młodej są alternatywą dla tradycyjnych zaproszeń. Jest to miejsce w sieci, dzięki któremu Wasi goście w łatwy i szybki sposób odnajdą najważniejsze informacje o Waszym ślubie i przyjęciu weselnym. Ale to nie wszystko! Możecie ją dowolnie modyfikować i umieścić dodatkowe atrakcje - m.in. galerię zdjęć lub księgę gości. Cała strona powinna być utrzymana w stylistyce Waszej uroczystości.
Jeśli się zastanawiacie, jakich elementów nie może zabraknąć - koniecznie przeczytajcie ten wpis.

 


Powitanie / O nas

Na samym początku przywitajcie się ze swoimi gośćmi 🙂 Niby logiczne, ale jednak ważne. Dodajcie swoje wspólne zdjęcie, napiszcie kilka słów o sobie, opowiedźcie historię Waszej miłości. Nie zakładajcie, że wszyscy Wasi goście znają Was w równym stopniu.
Koniecznie napiszcie datę swojego ślubu i zaproście gości do zapoznania się ze wszystkimi zakładkami - możecie pokrótce opisać każdą z nich.
I koniecznie zostawcie do siebie namiary - nr telefonu czy adres e-mail.

Marta i Jacek ślub

Fot. Rafał Podstawny Fotografia Slubna


Lista gości

W tej zakładce Wasi goście mogą zaznaczyć, czy potwierdzają swój udział w Waszej uroczystości. Dodatkowo możecie ich zapytać, czy potrzebują noclegu i transportu.
Dzięki tym informacjom z łatwością obliczycie całkowitą liczbę gości oraz zorganizujecie odpowiednią ilość miejsc noclegowych. Będzie również w stanie podjąć decyzję, czy musicie wynająć cały autobus dla gości, czy wystarczy bus lub kilka taksówek.

Miejsce zaślubin i przyjęcia weselnego

W tych zakładkach dokładnie opiszcie miejsce zaślubin oraz trasę do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Jeśli większość Waszych gości będzie nocować w hotelu, rozpiszcie trasę: hotel - miejsce zaślubin - miejsce przyjęcia weselnego. Dodatkowym ułatwieniem będzie załączenie zdjęć wraz z mapą lub dodanie krótkiego filmu z miejsca uroczystości.

Harmonogram dnia ślubu

Warto rozpisać cały dzień ślubu - rozpoczynając od godziny ceremonii zaślubin, a kończąc na ostatnim busie powrotnym dla gości.
Możecie również umieścić informacje, jakie atrakcje będą czekać na Waszych gości podczas przyjęcia weselnego. Jest to dobra opcja dla osób, które nie korzystają z pomocy Konsultantki Ślubnej, która podczas wesela czuwa nad przebiegiem wszystkich zaplanowanych atrakcji oraz informuje gości o wszystkich najważniejszych momentach wesela. Dzięki temu nie będziecie się martwić, że Waszych gości cokolwiek ominie.

Lista prezentów

Niektóre Pary Młode decydują się na przedstawienie swoim gościom listy prezentów. Każdy z gości może "zarezerwować" dla siebie konkretny prezent, bez obaw że ich pomysł zostanie zdublowany.

Księga gości

Możecie również stworzyć internetową Księgę gości, w której Wasi goście mogą zamieszczać zdjęcia z Waszej uroczystości oraz składać Wam życzenia.
Inną opcją jest zamieszczenie zdjęć z Fotobudki lub Fotolustra, które zostaną zrobione podczas wesela. Każdy gość będzie miał dostęp do galerii i bez problemu będzie mógł pobrać wybrane przez siebie zdjęcia.

 

Fot. Fotobudka Fotomobile


Galeria zdjęć

To miejsce na zdjęcia z Waszego ślubu i wesela. Dodatkową opcją jest możliwość zamieszczania zdjęć przez Waszych gości. Dzięki temu stworzycie dla siebie niezapomnianą pamiątkę i będziecie mieć pewność, że wszystkie zdjęcia znajdują się w 1 miejscu.

 


Dodatkowe atrakcje

Jeśli planujecie obiad powitalny, poprawiny, city tour lub inne atrakcje dla Waszych gości, które wykraczają poza tradycyjne przyjęcie weselne, możecie o nich napisać właśnie w tym miejscu.

Fot. Agnieszka Chańska


Dane Konsultantki Ślubnej

Jeśli współpracujecie z Konsultantką Ślubną, koniecznie zamieście o niej informacje na Waszej stronie. Dodajcie jej zdjęcie z numerem telefonu - dzięki temu każdy gość podczas wesela będzie wiedział, do kogo ma się zgłosić w przypadku jakichkolwiek pytań.


Inne

Pamiętajcie, że jest to Wasza strona, więc ogranicza Was tylko wyobraźnia !
Pary Młode decydują się np. na zegar odliczający dni do tej ważnej uroczystości.

Więcej wskazówek i porad znajdziecie w e-Booku "Sekrety Wedding Plannera: jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku". Przygotowałam dla Was również "Ślubny organizer", w którym znajdziecie gotowe checklisty do wydrukowania i zabrania ze sobą na spotkania z usługodawcami. Możecie wszystko kupić w pakiecie w promocyjnej cenie! Sprawdźcie szczegóły LINK.

Leave a Reply